Zamykanie naczynek

urządzenia do szybkiego i nieinwazyjnego usuwania naczynek, koagulacji zmian skórnych, metodą mikroeksplozji ultraszybkich fal radiowych.  Ultra wysoka częstotliwość ponad 30 MHz.  Rewolucyjna metoda termoablacji !!!  Nazywane różnie, np. termoliza, radiotermoliza.  Najskuteczniejsze, szybkie i komfortowe zamykanie rozszerzonych naczyń ! Nowy, trzeciej generacji, zdecydowanie najszybszy i najskuteczniejszy z używanych do tej pory sposobów zamykania naczyń włosowatych.  Działanie ultraszybkiej fali radiowej polega na wykorzystaniu zjawiska mikroeksplozji, które w sposób prawie nieinwazyjny niszczą strukturę drobnych rozszerzonych naczyń.  Najczęściej wystarcza pojedynczy zabieg, aby przywrócić skórze prawidłowy wygląd.

Błyskawiczny zarobek. Szybki zwrot z inwestycji z powodu wysokich cen zabiegów.

Lepsze efekty i mniej bólu niż w tradycyjnej koagulacji prądem niskiej częstotliwości (np. 200 do 300 kHz).

Tryby: pojedynczego impulsu lub ciągły. Zabiegi ok. 15 minutowe.

Sterylne, jednorazowe tipy niewiele grubsze od włosa. Działają na naczynka, telangiektazje, pajączki, znamiona rubinowe, przebarwienia, można stosować do depilacji pojedynczych włosków, nakłuwając mieszek włosowy, również można koagulować włókniaki, podobnie jak w kilkakrotnie droższych urządzeniach. Idealnie radzi sobie z różnego typu naczyńkami na nogach.

Nasze urządzenia posiadają mini skalpele do szybkiego usuwania włókniaków szypułkowych.

Trzeba wiedzieć, że moc 50 dżuli jest absolutnie wystarczająca.  Niektórzy dystrybutorzy z niewiedzy lub z chęci chwalenia swoich urządzeń, twierdzą, że ich urządzenia są mocniejsze, np. do 100 dżuli, co jest nieprawdą, bowiem do zamykania naczynek wystarczy już nawet 10 dżuli, a przy 50 dżulach tkanka już się praktycznie pali.