Kriolipoliza 4w1 BUMERANG 01

KRIOLIPOLIZA 4W1 KRIO+ULTRADZWIĘKI+RF + LIPOLASER BUMERANG 01

1.Faktura zaopatrzenia
2.cryo + laser
3.635nm / 650nm
4.OEM / ODM

symbol katalogowy: MX-C1 OJ

Jak to działa:

Kriolipoliza
Ekstremalnie modelujące urządzenie  wykorzystuje kriolipolizę + próżnię, Ultradzwięki i kawitację ,oraz Falę radiową  aby osiągnąć redukcję cellulitu i poprawić kontur ciała.
Kolorowe diody LED są zintegrowane z prądami galwanicznymi w celu poprawy przepływu krwi i metabolizmu komórek, co daje lepsze efekty i stymuluje powstawanie kolagenu.

Fale ultradźwiękowe
Wytwarzają mechaniczne drgania tkanki, która rozkłada cellulit, zwiększa krążenie i działa przeciwzapalnie i regeneracyjnie. Fale docierają bezpośrednio do warstwy tłuszczowej, szybko redukują  głęboko osadzony cellulit, wytwarzają niezliczone kawitacje próżniowe, silnie atakują komórki tłuszczowe,  produkują wewnętrzne pęknięcia i rozpuszczają się w wolnym kwasie tłuszczowym.
Kontrolowana terapia próżniowa powoduje znaczną mobilizację zlokalizowanych złogów , a także ma działanie odwadniające.

Wielobiegunowy RF
Wykorzystuje własne technologie do tworzenia bardzo wydajnej matrycy energetycznej. Ta gęsta matryca energetyczna przenika wiele warstw skóry właściwej nagrzewających ją od wewnątrz na zewnątrz. Całkowita penetracja skóry zapewnia  wyraźnie widoczne efekty po zabiegowe

Laser Lipo
Wykorzystuje najnowszą technologię  zimnego lasera,  aby zmniejszyć obwód i tłuszcz w miejscach niemal całego ciała bez operacji, przestojów lub zaczerwienienia. Typowa 40-minutowa terapia w talii może zmniejszyć jednostkę o ½ do ¾ cala, natomiast pełny protokół ośmiu zabiegów zazwyczaj powoduje utratę wielu cali.

Maksymalny zwrot:
Podczas korzystania z kilku technik jednocześnie uzyskano lepsze wyniki w krótszym czasie.
Niski koszt inwestycji
Zabiegi bezbolesne i bezpieczne:
Dzięki testowi na wrażliwość na próżnię ciśnienie ujemne dostosowuje się do każdej osoby, unikając bólu i skutków ubocznych, takich jak posiniaczenie lub opadanie.

Zaleta 1: najnowsza konstrukcja, kriokomponent posiada wskaźnik temperatury, aby uniknąć odmrożenia
Zaleta 2: Dwukanałowy wyświetlacz do wyboru: angielski i hiszpański

 

1). Laserowy system lipo

2). 40Khz ultradźwiękowy system kawitacyjny i Multipolar RF system

 

3). Uchwyt do kriolipolizy, normalny (15x8x5.5cm) duży (18x10x7cm)

 

EKRAN:

Na czym polega zabieg Kriolipolizy?

1. Lipoliza lipidowa to nieinwazyjne chłodzenie tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy (redukcji komórek tłuszczowych)bez uszkodzenia innych tkanek. Wynikiem ponad dwóch do czterech miesięcy jest zauważalna, naturalnie wyglądająca redukcja tłuszczu. Kriolipoliza opiera się na zasadzie, że komórki tłuszczowe są bardziej podatne na ekstrakcję (chłodzenie) niż otaczające tkanki. Nieinwazyjny aplikator jest przyłączony do docelowego obszaru zabiegowego w celu wydobycia energii z leżącego u podstaw tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnej ochronie skóry, nerwów, mięśni i innej tkanki. Ochłodzone komórki tłuszczowe ulegają apoptozie (kontrolowanej śmierci komórkowej) i są stopniowo eliminowane, zmniejszając grubość warstwy tłuszczowej.

2. Kawitacja  40K
Wpływa to na produkcję tkanki tłuszczowej, fragmentacji tłuszczu i późniejszej dyfuzji matrycy lipidowej adipocytów, które łączą się z płynami z tkanek. Emulgowany tłuszcz jest przenoszony do wątroby poprzez normalne ślady metaboliczne.

3. Sześć polarnych częstotliwości radiowych 5 MHz
RF jest unikatową technologią ukierunkowaną na odmłodzenie, odciążającą kwasowość skórną i poprawiającą jakość skóry. W połączeniu z zimnem umożliwia kompletne penetrację skóry co pozawala osiągnąć optymalne wyniki.

4. Laser Lipo 650nm
Nieinwazyjna technologia LipoLaser współpracuje z opatentowanym przewodnikiem zimnego lasera, który przechodzi przez skórę. Początkowo zaprojektowany w celu przyspieszenia gojenia się, lekarze zauważyli, że technologia zimnego lasera może również powodować bezbolesne uwalnianie tłuszczu. W przeciwieństwie do odsysania tłuszczu, nieinwazyjny LipoLaser nie usuwa komórki tłuszczowej, odprowadza ją. Tłuszcz może być odprowadzany przez system limfatyczny zdrowego człowieka, zmniejszający się o kilka cali w każdym tygodniu.

Szczegóły pakowania
Typ jednostki:
kawałek
Waga paczki:
36.000 kg (79.37lb.)
Wielkość paczki:
40cm x 55cm x 70cm (15,75 cala x 21,65 cala x 27,56 cala)